אסף ארבל
רפואה סינית

המקצועיות הבלתי מתפשרת והיחס האישי למטופלים הציבו את אסף ארבל בקדמת הבמה וכיום הוא נחשב לאחד המטפלים המובילים והמבוקשים ביותר בדרום.

אסף ארבל הוא מטפל מוסמך ברפואה סינית עם ניסיון של קרוב לשני עשורים במגוון רחב של טיפולי הרפואה המשלימה. המקצועיות הבלתי מתפשרת והיחס האישי למטופלים הציבו אותו בקדמת הבמה וכיום הוא נחשב לאחד המטפלים המובילים והמבוקשים ביותר בדרום. 

אסף הקים את מרכז "ליבה – רפואה משלימה" שהתמחותו העיקרית - טיפול בנשים. תחומי הטיפול כוללים פיתרון בעיות פוריות (תסמונת השחלות הפוליציסטיות, ליווי טיפולי פוריות ועוד...), בעיות הקשורות להריון ולידה  (הקלה על תסמיני סימפיזיוליזיס, דיקור להיפוך ממצג עכוז, השראת לידה ועוד...) וכן טיפולים תומכים לגיל השלישי. 

במשך שנות פעילותו היה אחראי על הקמת המרפאה האינטגרטיבית לרפואה משולבת במרפאה האזורית רמת הנגב, עבד כמטפל ברשת מרפאות "ניו מדיק" וכן בשרותי בריאות כללית במסגרת "כללית רפואה משלימה" 

בנוסף לעבודתו הקלינית, אסף מעורב מאוד בתחום האקדמיה. בעבר שימש כמרצה במכללת "מזרח-מערב" ובמכללת רידמן וכיום מעביר הרצאות בתחום אורח חיים בריא ורפואה מונעת לקבוצות. 

ביולי 2017 הצטרף אסף לצוות מרפאת אולטרה קר ובכך הגשים את החזון המשותף לו ולד"ר כץ - ליצור מרכז רפואי אינטגרטיבי המסוגל להעניק מגוון פתרונות המכסה את כל צרכי המטופלת. הצטרפותו של אסף הרחיבה באופן משמעותי את סל הטיפולים שהמרפאה יכולה להציע לנשים בכל הגילאים ובכל תחומי הגינקולוגיה.  

הערה: אסף מטפל במרפאה גם בגברים וגם בבעיות שאינן גינקולוגיות.